Get Adobe Flash player

Önkormányzati bajnokság (Minifoci)

Autonomia Kupa Minifoci Bajnokságot  szervezett Kézdiszentlélek Önkorányzata 2013. június 13.-án, amelyet nyolc csapat – megyei tanács, sepsiszentgyörgyi, kézdivásárhelyi, kézdiszentléleki, kézdiszentkereszti, esztelneki, berecki és csernátoni önkormányzat – részvételével tartottak a kézdiszentléleki műfüves pályán.

MINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_01.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_02.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_03.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_04.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_05.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_06.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_07.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_08.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_09.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_10.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_11.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_12.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_13.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_14.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_15.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_16.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_17.JPGMINIFOCI-2013-KEZDISZENTLELEK_18.JPG

A csapatok kétszer négyes csoportban játszottak két tízperces félidős mérkőzést, a döntővel együtt összesen tizennégy meccset. A döntőt Kézdi­vásárhely Kézdi­szentlélekkel játszotta. Mivel a húsz perc után 0–0 volt az eredmény, büntetőrúgásokra került sor. A bajnokságot Kézdiszentlélek csapata (Balogh Tibor, Bándi Levente, Voloncs Barna, Gergely Zoltán, Csurulya Ferenc, Bartók Sándor, Nagy Balázs, Borcsa Ferenc, Baróthi Ignác és Kelemen Attila) nyerte meg, 2. Kézdivásárhely, 3. Sepsiszentgyörgy. A gólkirály címet négy góllal a kézdiszentléleki Voloncs Barna érdemelte ki.)